HF5050 Sivanna Color Moist Long Stay Concealer Foundation

HF5050
HF5050.1
HF5050.2
HF5050. 4
HF5050. 3
HF5050. 5

HF5050 Sivanna Color Moist Long Stay Concealer Foundation

Najlepší make up je ten, ktorý pôsobí úplne prirodzene, a zároveň dokáže spoľahlivo zakryť niektoré nedostatky, s ktorými bojuje nejedna žena. Pri kúpe “mejkapu”, nikdy nemyslite na cenu – zamerajte sa na jeho vlastnosti, konzistenciu a farebný odtieň. Ako sme spomenuli hneď v prvej vete, najlepší make up musí vyzerať prirodzene. Najhorším prešľapom v líčení je iný farebný odtieň tváre a mejkapu, pretože sa tým zmarí akákoľvek snaha o peknú úpravu zovňajšku. Hneď druhá dôležitá vec je konzistencia, ktorá závisí od kvality pleti.
stredne hustý mejkap, pleť s menšími nedostatkami si vystačí aj s tekutým, riedkym.
HF5050 je vodeodolny a dlhotrvajúci make-up s hubkou vo vysoko účinnom prípravku na profesionálnej úrovni zároveň zakryje farebné nedostatky pleti. Spevňujúci make-up, ktorý povzbudzuje a vyhladzuje pleť, má ľahkú, zamatovú konzistenciu a dlhodobú kryciu schopnosť. Hĺbkovo hydratuje pleť, vyživuje ju a chráni počas celého dňa. Korektor spoločne s make-upom farebne zjednotí pleť, rozjasní ju a zanechá zamatový vzhľad bez vrások.
Tekutý základ, ľahko rozotierateľná, hladká, vodotesná, odolná proti potu, s dlhou životnosťou po celý deň .Trvanlivá farba počas dňa neklesá. Dodáva sa s roztomilým balíčkom. V baliku sa nachadza aj Mäkká špongia .
Základná cena22,25 €
Predajná cena8,90 €
Zľava-13,35 €
Vyberte variant